Jakie otrzymam korzyści?

Sprawdź jakiego rodzaju zlecenia
może wykonać dla Ciebie WP Doctor

Pakiet korzyści

Możemy udoskonalać Twój serwis na różne sposoby

Kierując się naszym doświadczeniem wyłoniliśmy listę usług, które są najczęściej wybierane przez naszych Klientów, a jednocześnie wzięliśmy pod uwagę tylko te, co do których nie mamy wątpliwości, że mogą przyczynić się do rozwoju i sukcesu biznesowego.

Dzięki temu Klienci mają pewność, że nasze rozwiązania będą spełniać ustalone założenia, jakość zostanie utrzyma na najwyższym poziomie, a termin dostarczenia będzie błyskawiczny.

Zarejestruj się

Zostań jednym z naszych zadowolonych Klientów. Skorzystaj z najlepszej obsługi WordPress i zyskaj więcej wolnego czasu dla siebie.

Zarejestruj się

Wsparcie i obsługa techniczna dostępna w nielimitowanym wymiarze

Pomożemy Ci zrealizować niewielkie zlecenia, zapewnimy nielimitowane wsparcie i obsługę techniczną. Zawsze otrzymasz od nasz błyskawiczną i fachową pomoc. Na bieżąco i bez limitów będziesz mógł korzystać z usług wsparcia i obsługi technicznej.

Pomożemy Ci w każdym problemie z jakim się do nas zgłosisz. Nasi konsultanci będą do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki nim uzyskasz odpowiedź na swoje pytania, a wszelkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane.

Dzięki aktywnej obsłudze technicznej możesz również zgłaszać do nas wszelkie powstałe problemy techniczne, którym zajmiemy się najszybciej jak będzie to możliwe. Zaoszczędzisz swój czas i skupisz się na tym co potrafisz robić najlepiej.

Dzięki tej usłudze będziesz wiedział, że zawsze jest ktoś pod ręką, kto czeka na Twoje zgłoszenia.

Zwiększanie ruchu w serwisie

Większy zasięg to większa szansa na pozyskanie Klientów. WP Doctor poprzez optymalizację i działania SEO pomoże Ci zwiększyć zasięg i ruch w Twoim serwisie.

Ilość wejść na w bardzo dużym stopniu zależy od dobrej optymalizacji. Jeżeli Twój serwis będzie wyświetlany wysoko w wynikach wyszukiwania Google, klienci chętniej i częściej będą go odwiedzać.

WP Doctor przeprowadza optymalizację WordPressa oraz całej zawartości Twojego serwisu pod względem wyszukiwarek internetowych. Technologie takie jak schema.org, Rich Snippets, mapy stron czy znaczniki HTML 5 nie mają przed nami tajemnic. Wiemy jak sprawić, aby Google nie miało problemów z indeksowaniem Twojej witryny, a ruch na Twojej stronie zwiększył się co najmniej kilkukrotnie.

Zwiększenie konwersji i zmniejszenie współczynnika odrzuceń

Prowadzenie serwisu Internetowego sprowadza się do zwiększenia zainteresowania odbiorców i konwersji ich na właściwych Klientów. Niestety, nie każdy odwiedzający Twój serwis staje się aktywnym Klientem. Można jednak manipulować elementami witryny w taki sposób, aby konwersja jej odbiorców była jak największa.

WP Doctor przeprowadza analizę konwersji celu i doradza, jak zarządzać serwisem, aby jak najwięcej osób skorzystało z Twoich usług. Niekiedy proste zabiegi pozwolą na znaczącą zmianę w ilości pozyskanych klientów.

Pomagamy również w doborze i zastosowaniu różnego rodzaju narzędzi monitorujących i analitycznych, które pozwolą Ci na bieżąco sprawdzać właściwe wskaźniki prezentujące jak rozwija się Twój biznes.

Optymalizacja prędkości

Wolno działające strony są nie tylko frustrujące dla odwiedzających, ale niestety nie zyskują również przychylności Google. WP Doctor zapewni, że Twój serwis już zawsze będzie działał szybko i sprawnie.

Długie czasy ładowania stron nie tylko wpływają na mniejszy ruch w serwisie, ale także sprawiają, że Twój serwis wyświetlany jest niżej w wynikach wyszukiwania Google.

WP Doctor zajmie się przyśpieszaniem witryn w każdy dostępny i możliwy sposób. Zaczynając od optymalizacji słabo napisanego kodu źródłowego, który może obciążać przeglądarki internetowe, poprzez zmniejszanie rozmiarów grafik i i ich konwersję w taki sposób, aby ładowały się jak najszybciej.

Zadbamy o to, aby wszystko działało jak w szwajcarskim zegarku

Bezpieczeństwo

Hakerzy i złośliwe oprogramowanie są wszędzie. W każdej chwili Twoja witryna może zostać zainfekowana, a cenne informacje firmowe oraz dane osobowe klientów mogą dostać się w niepowołane ręce.

Aby uniknąć tych groźnych i nieprzyjemnych sytuacji WP Doctor zajmie się wykonaniem analizy zainstalowanych wtyczek, ogólnych zabezpieczeń i przedstawia ją w formie audytu bezpieczeństwa. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości Klient posiada możliwość zlecenia naprawy i usunięcia wszystkich wykrytych zagrożeń wynikających z przeprowadzonego audytu.

Każda chwila niedostępności Twojego serwisu oznacza dla Ciebie stratę potencjalnych Klientów. Dlatego szczególną uwagę zwracamy na wdrożenie wysokiego poziomu zabezpieczeń.

Aktualizacje

Nowe wersje WordPressa oraz wtyczek zainstalowanych w Twoim serwisie przynoszą nie tylko nowe funkcjonalności i liczne usprawnienia, ale także zapewniają większe bezpieczeństwo. Niestety, czasem zdarza się, że nowa wersja wtyczki powoduje wiele komplikacji, a serwis z niewiadomego powodu przestaje działać.

WP Doctor zadba o to, aby zawarte w serwisie wtyczki były zainstalowane w najnowszej możliwej wersji, byś nie musiał zastanawiać się co przyniesie jutrzejszy dzień.

Monitoring

Każda minuta, podczas której Twój serwis jest niedostępny to strata potencjalnych odbiorców i Klientów.
Można temu jednak zapobiec…

WP Doctor doradzi Ci dobór odpowiednich narzędzi monitorujących, które błyskawicznie poinformują Cię, a także nasz zespół o niedostępności Twojego serwisu. Wówczas dużo szybciej będziemy mogli podjąć kroki zmierzające do analizy problemu i jego rozwiązania.

Nie będziesz już musiał martwić się o to, że niedostępność oferowanych przez Ciebie usług będzie długotrwała. Zawsze pod ręką znajdzie się WP Doctor!

Backup

Archiwizowanie ważnych danych to podstawa. W razie jakichkolwiek błędów w serwisie, problemów z aktualizacją wtyczek, ataków złośliwego oprogramowania, czy po prostu chęci powrotu do dawnej wersji serwisu – WP Doctor jest gotów do działania.

Kopia Twojego serwisu może być bezpiecznie przechowywana na oddzielnych serwerach, aby w razie potrzeby móc z niej skorzystać i bezproblemowo utrzymać ciągłość jej działania.

Wprowadzanie treści

Najważniejszą częścią Twojego serwisu jest jego zawartość. Jak umieszczać treści w serwisie, aby były atrakcyjne dla Twoich odbiorców? WP Doctor doradzi jak to robić lub zajmie się tym za Ciebie.

WP Doctor zadba o odpowiedni układ Twoich tekstów i doradzi Ci, w jaki sposób tworzyć kolejne treści, aby przyciągnęły jak najwięcej odbiorców. Wspólnie zastanowimy się również nad tym jak zbudować architekturę treści w taki sposób by odbiorcy bardzo dobrze odnajdywali się w Twoim serwisie.

Nasz zespół zajmie się także wprowadzaniem gotowych treści za Ciebie. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a Twoje teksty pojawią się na stronie. Już nie będziesz musiał zajmować się edycją w panelu administracyjnym.

Proofreading

Podczas pisania tekstów każdemu zdarza się popełnić błąd. W prowadzeniu serwisu ważne jest, aby treści, które się w nim pojawiają takich błędów już nie zawierały.

W ramach WP Doctor udostępniamy usługę proofreadingu, która polega na korekcie błędów w przesłanych treściach, tak aby Twoi klienci już nigdy nie natknęli się na jakiekolwiek pomyłki.

Zostań jednym z naszych zadowolonych Klientów.

Jeżeli nie będziesz zadowolony, bez zadawania zbędnych pytań otrzymasz pełen zwrot poniesionych kosztów.