FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czy wsparcie dotyczy więcej niż jednego serwisu?

Nasza plan miesięcznego wsparcia dotyczy tylko jednego serwisu. Można dokonać ponownej rejestracji aby zamówić obsługę większej ilości serwisów.

To brzmi zbyt dobrze, aby było prawdą... Jak zapewniacie obsługę nielimitowanej ilości zgłoszeń dla swoich Klientów?

Staramy się być fair wobec wszystkich Klientów i wykonujemy dla nich pracę z najwyższą starannością w najszybszym możliwym terminie. Nielimitowana obsługa to nie marketingowa paplanina – to czysta prawda! Wykorzystujemy potencjał jaki niesie za sobą skalowalność produktu w modelu SaaS. Oczywiście wszelkiego rodzaju nadużycia ze strony Klientów będą delikatnie sygnalizowane. Nie chcemy nadwyrężać naszej przyjaźni. Naszą misją jest dostarczać rozwiązania o najwyższej jakości. Aby było to możliwe liczymy również na odpowiednią kulturę biznesową wśród naszych Klientów.

Co oznacza dostępność 24 / 7 / 365?

Oznacza to ciągłą dostępność naszych konsultantów w zakresie monitorowania i przyjmowania zleceń do realizacji. WP Doctor jest dla Państwa dyspozycji w zasadzie przez cały czas. Należy wyjaśnić jednak, że większość prac programistycznych wykonywana jest zazwyczaj od poniedziałku do piątku w godzinach pracy. W sytuacjach awaryjnych poza standardowym czasem obsługi jesteśmy w stanie podjąć się pomocy ustalając dodatkowy kosztorys wynagrodzenia.

Zastanawiam się nad rejestracją... Kiedy jesteście w stanie rozwiązać mój problem?

Zespół WP Doctor rozpocznie pracę nad rozwiązaniem Twojego problemu jeszcze tego samego dnia po dokonaniu rejestracji. Jeżeli się zarejestrujesz będziesz w stanie wysłać pierwsze zlecenie.

Jak dużo czasu potrzebujecie na rozwiązanie mojego problemu?

Staramy się rozwiązać zlecenie w terminie nie dłuższym niż 24 godziny od przyjęcia zlecenia. Zazwyczaj zajmuje to nie więcej niż 8 godzin. Jeżeli jednak zadanie wymaga ustalenia dodatkowego terminu, konsultant przekaże Ci o tym informację. Zlecenia zgłoszone w weekend z reguły są realizowane dopiero w poniedziałek. Jeżeli jednak zaznaczysz, że wykonanie zlecenia ma status pilny, lub jest to awaria – to możesz być pewien, że zajmiemy się tym od zaraz.

Nie jestem pewien co oznaczają niewielkie zlecenia, co mam robić?

Jeżeli wg. Ciebie to co chcesz nam powierzyć brzmi jako niewielkie zlecenie, po prostu zarejestruj się i wyślij je do nas. Nasz konsultant oceni czas potrzebny na wykonanie. Jeżeli okaże się, że czas na realizację jest większy niż 30 minut – przekażemy Ci o tym informację wraz z kosztorysem. Możesz ją zaakceptować lub nie. Jeżeli nie będzie Ci odpowiadać nasza wycena, bez zadawania zbędnych pytań możesz otrzymać pełen zwrot poniesionych kosztów. Oczywiście wcześniej zawsze możesz się z nami skontaktować za pomocą chat-a i zapytać czy jesteśmy w stanie wykonać to zlecenie w ramach abonamentu.

Czy jest jakiś limit na wielkość zleceń jakie wykonuje WP Doctor?

Generalnie nie ma takiego limitu. Wykonujemy zlecenia o różnej złożoności problemu i ich wielkości. Jednak w ramach abonamentu wykonywane są tylko niewielkie zlecenia, których realizacja nie zajmie więcej niż 30 minut. Wszystkie pozostałe większe zgłoszenia są poddawane wycenie przez konsultanta, lub są dzielone na mniejsze zlecenia po 30 minut każde.

Posiadam agencję / jestem programistą i chciałbym skorzystać z waszych usług w trybie white label. Czy jest to możliwe?

Generalnie pracujemy tylko dla faktycznych i ostatecznych właścicieli serwisów. Dla większości zainteresowanych mamy przygotowany bardzo ciekawy program lojalnościowy, w którym jesteśmy w stanie wypłacać solidne miesięczne wynagrodzenie za każdego poleconego Klienta przez cały czas gdy świadczymy dla niego nasze usługi. Praca w trybie white label dla zainteresowanych jest jednak możliwa. Tryb ten jest dedykowana zazwyczaj większym agencjom interaktywnym i software house-om. Wówczas oznacza to wykupienie dodatkowego planu abonamentowego. O szczegóły możesz pytać wysyłając do nas zapytanie.